Defence days 2020
Konferencja

“Pozamilitarne przygotowania obronne w systemie bezpieczeństwa narodowego”

Defence Days 2020

Organizator:

szkolenie obronne

Partner strategiczny:

szkolenie obronne

Termin: 16-17 stycznia 2020
Miejsce: SIŁA, HOTEL MARINA CLUB*****
Start: godz. 14.00

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy na drugą edycję naszej Konferencji “Pozamilitarne przygotowania obronne w systemie bezpieczeństwa narodowego”. Celem Konferencji jest wymiana i poszerzenie wiedzy w aspektach pozamilitarnych dotyczących szerokiego spectrum w kwestii bezpieczeństwa narodowego.

DEFENCE DAYS 2020

Wydarzenie Defence Days 2020 będzie połączeniem szkolenia obronnego PPO (15-16 stycznia 2020) oraz naszej Konferencji (16-17 stycznia 2020). Weź udział w obu wydarzeniach i sprawdź jak najlepsi specjaliści realizują pozamilitarne przygotowania obronne. 

Przed konferencją

SZKOLENIE OTWARTE

W dniach 15-16 stycznia 2020 r., nasz partner strategiczny – Polskie Przygotowania Obronne, przygotował dla Państwa szkolenie otwarte. Szkolenie odbędzie się również w Hotelu Marina Club, co umożliwi efektywne wykorzystanie wyjazdu przez połączenie udziału w szkoleniu i konferencji.

Szkolenie obronne obejmie obszar ochrony infrastruktury krytycznej oraz ochrony informacji niejawnych.

Zarejestruj się:

Konferencja

PODCZAS KONFERENCJI ZAPEWNIAMY:

  • udział we wszystkich sesjach panelowych
  • materiały konferencyjne
  • przerwy kawowe,
  • obiad i uroczystą kolację
  • certyfikat uczestnictwa

MIEJSCE

W tym roku nasz Konferencja odbędzie się w wyjątkowym miejscu – pięciogwiazdkowym Hotelu Marina Club w miejscowości Siła k. Olsztyna. To zaciszne miejsce na Mazurach jest wręcz idealne do prowadzenia rozmów na tak istotne tematy.

REJESTRACJA I OPŁATA KONFERENCYJNA

wczesna rejestracja
300 zł

Zarejestruj się do 20 grudnia 2019 roku i skorzystaj z niższej opłaty konferencyjnej.

opłata konferencyjna
450 zł

Indywidualny termin płatności. Nawet do 3 miesięcy dla instytucji publicznych. Ilość miejsc ograniczona

Hotel – specjalna zniżka na hasło PPO

Zakwaterowanie we własnym zakresie w Hotelu Marina Club, gdzie będą odbywały się sesje, posiłki oraz impreza towarzysząca.

Numer rachunku: ING Bank Śląski S.A. 89 1050 1025 1000 0022 7545 6594

Tytuł płatności: Imię i nazwisko, Opłata konferencyjna 16-17 stycznia 2020 r.

Wczesna rezerwacja oznacza pokrycie opłaty przed konferencją. W uzasadnionych przypadkach, po wcześniejszym ustaleniu z organizatorem, istnieje możliwość dokonania opłaty po konferencji, nawet do 3 miesięcy po jej zakończeniu – uczestnik jest zobowiązany do pokrycia standardowej opłaty konferencyjnej.

Istnieje możliwość wspólnego rozliczenia konferencji w pakiecie ze szkoleniem i hotelem. Indywidualne prośby obsługuje PPO – email: kontakt@ppobronne.pl

Do 31.12.2019 r. istnieje możliwość bezkosztowej rezygnacji z udziału w konferencji. Po upływie tego terminu rezygnacja lub nieobecność na konferencji powoduje powstanie zobowiązania pokrycia pełnego kosztu udziału na podstawie rachunku wystawionego przez Stowarzyszenie “Ruch Wspólnot Obronnych”.